Opinia o Lendon. Pożyczka w Promocji za 0 zł.

Promocja pierwszej darmowej pożyczki w Lendon w zasadzie jest promocją stałą. Podobnie jak w wielu innych podobnych firmach jak na przykład Vivus, Wonga, Extraportfel, Kuki itp. Jednak nie oznacza to, że Lendon będzie oferowała pierwszą pożyczkę za darmo cały czas. Ostatnio kilka firm się wycofało z takich promocji. Na przykład Ferratum Bank i należąca do tej grupy marka Ekspres Kasa.

Pożyczka Lendon

Pożyczki LendonZ promocji Lendon może skorzystać tylko nowy klient, który nie miał wcześniej żadnej umowy z Lendon. Szczegółowe warunki można promocji ulegają co jakiś czas zmianie i można je na bieżąco sprawdzić na stronie Lendon.pl. Warto dokładnie przeczytać regulamin promocji.

Obecnie pierwsza pożyczka w Lendon dostępna jest na kwotę do 3000 zł na okres 45 dni. Co jest dość długim okresem dla pierwszej darmowej pożyczki, ale nie najdłuższym. Ogólnie w Internecie w kwestii pierwszej darmowej pożyczki są dobre opinie o Lendon: https://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/lendon-pl-opinie-o-pozyczce.html a opinie o firmach oferujących takie pożyczki zwykle nie są zbyt dobre. Wynika to z bardzo wysokiego oprocentowania poza promocją. Jednak jako nowy klient Lendon możemy skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo, która jest rzeczywiście darmowa. Pod warunkiem, że ją spłacimy w terminie.

Promocja pożyczkiDlatego też tego typu pożyczki w promocji nie są dla każdego. Są one ciekawym rozwiązaniem dla osób z pewnym, stałym dochodem, które wiedzą, że oddadzą pieniądze w terminie. Wtedy korzystając z takich promocji można pożyczać pieniądze za darmo (oczywiście w każdej firmie tylko jeden raz). Wtedy oddajemy tyle ile pożyczyliśmy.

Takie pożyczki są jednak bardzo niebezpieczne dla osób mających problemy z terminowym spłacaniem. Są one bardzo kuszące. Jednak poza promocją oprocentowanie jest bardzo wysokie, a nie spłacając w terminie taki dłużnik naraża się dodatkowo na wysokie koszty windykacyjne i inne opłaty.

Aczkolwiek dla rozważnych jest to ciekawa propozycja. Szczegółowe warunki promocji pierwszej darmowej pożyczki można sprawdzić na stronie https://www.lendon.pl/

Jeżeli jest to jednorazowa potrzeba o bardzo krótkim terminie warto rozważyć pożyczkę w Lendon, bo firma ta ma dobre opinie. Oczywiście o każdej firmie pożyczkowej znajdziemy dużo negatywnych opinii w sieci, podobnie jak o każdym banku, czy leasingu. Problemy zaczynają się, gdy klient nie spłaca w terminie swoich zobowiązań. Na firmy takie jak Lendon, Vivus, Wonga itp. trzeba jednak szczególnie uważać, bo potem koszty są większe niż w banku.

Bliźniaczy Extraportfel

DługNa rynku działa jeszcze jedna podobna marka – wspomniany na początku Extraportfel. Firmy te kiedyś działały razem. Obecnie jednak są to osobne produkty. Chociaż oferta pierwszej darmowej pożyczki jest taka sama w Extraportfel jak w Lendon. Poza promocją mogą występować różnice w RRSO.

Jak wnioskowaliśmy z rozmowy z konsultantem Lendon, jako że są te pożyczki traktowane jako osobne produkty, to można skorzystać z promocji pierwszej darmowej pożyczki zarówno w Lendon jak i Extraportfel. Przed podjęciem takiego kroku polecamy jednak zweryfikowanie tej informacji, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, ponieważ chyba nie zawsze tak było.