Pożyczki pod zastaw nieruchomości:mieszkań,domów,ziemi – Szczecin

Niejednokrotnie w życiu zdarza się tak, że nagle potrzebna jest większa gotówka na pilny wydatek. Nie zawsze jednak można pożyczyć pieniądze w banku z różnych powodów. Właśnie dlatego chcemy przedstawić naszą ofertę pożyczek od prywatnych inwestorów pod zastaw nieruchomości.

Czym charakteryzują się taki pożyczki ? Co może być zastawem ? Jaką kwotę można pożyczyć ?

domTym co szczególnie zwraca uwagę przy pożyczkach pod zastaw jest brak wymagań przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń.  Nie ma potrzeby okazywania zaświadczeń o dochodach – nikogo nie interesuje zdolność kredytowa pożyczkobiorcy. Także nie istotne są zaświadczenia z ZUS, czy US. Procedury przyznawania takiej pożyczki są sprowadzone do niezbędnego minimum.

Kolejną rzeczą jaka zwraca uwagę, to fakt, że nie są sprawdzane żadne rejestry związane z kredytami. Nie trzeba się martwić o historię kredytową w BIK czyli Biurze informacji kredytowej. Nie trzeba się także martwić o bazy dłużników typu KRD, czy ERIF – także nie są sprawdzane.

Jedyną rzeczą jaką trzeba posiadać, to odpowiednia nieruchomość. Może to być :

własnościowe mieszkanie

dom

działka budowlana

ziemia rolna

Zależnie od kilku czynników (m.in. umiejscowienie nieruchomości) można otrzymać pożyczkę maksymalnie do 60% jej wartości. Wysokości pożyczek są praktycznie nieograniczone – zależą tylko od wyceny nieruchomości.

Wszelkie umowy są zawsze przejrzyste i podpisywane w kancelariach notarialnych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszelkie pytania i kwestie.